Hakkımızda

Koyunlu Cam Sanayi

1982 yılında kurulmuş olan Koyunlu Dekoratif Cam ve Ayna Sanayi ve Ticaret A.Ş. yüksek kalite flot camdan ayna ve dekoratif cam üretmektedir.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni teknoloji ve metodlarla şekillendirdiğimiz dekoratif camları gerek naturel gerekse renkli olarak beğenilerinize sunmaktayız.

Firmamızın Temel İlkeleri : 

  • %100 Müşteri Memnuniyetini sağlayarak;
  • Müşterilerimizin beklentilerini ve tercihlerini daima birincil tutarak;
  • En kaliteli ürünü en uygun fiyata müşterilerimize sunarak;
  • Sektörümüzün içerisinde çağımızın gerektirdiği araştırmaları yaparak;

"ÖNCÜ ve EN İYİ FİRMA OLMAK"dır...

  

Hızlı Sevkiyat

Sizlerden gelen siparişler doğrultusunda hazırlanan ürünlerimiz; sizlere daha hızlı sevkiyat yapabilmek için bünyemizde bulunan tırlarımıza yüklenip, sizlere daha kısa zamanda erişim sağlamaktayız.

 

İthalat ve İhracat

Firmamız sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp; sizlere daha uygun ürün sağlayabilmek için yurtdışından ürün ithal etmekte ve aynı zamanda birçok ülkeye de ihracatımız bulunmaktadır.

 

Müşteri Memnuniyeti

Koyunlu Cam olarak sürdürülebilir bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanırız. Bu nedenle Koyunlu Ayna'nın hem müşteri hem de çalışanlarımızın ilk tercihi olmasını sağlamak üzere kendimizi sürekli geliştiririz.

 

Zamanında Teslimat

Firmamıza gelen siparişler, merkez depomuzdan gerekli adreslere sevkiyat yapılarak, hızlı bir lojistik ağı sağlamış olur. Ürünlerimiz geniş depomuzda stoklanıp, sizlere hızlı bir sevkiyat sağlayabilmek için tasarlanmıştır.